Constract Lubawa - Futsal Politechnika Gdańska! (4:0) 10:0 (2017-10-21) przejdź do galerii

W hali przy ul.Św. Barbary w Lubawie piłkarze Constractu Lubawa rozegrali piątą kolejkę I ligi Futsalu. Dzisiejszym rywalem piłkarzy była drużyna Politechniki Gdańskiej. Po ostatniej porażce w Zielonej Górze piłkarze z Lubawy chcieli pokazać, że to był tylko mały "wypadek przy pracy".

Gospodarze podeszli do tego spotkania bardzo zmotywowani i od początku narzucili swój styl gry. Po dwóch minutach padła pierwsza bramka po strzale Pawła Ossowskiego. Piłkarze grali dokładnie, przejmowali piłkę na polu gości i nadal atakowali. Drugą bramkę zdobył Sebastian Grubalski, a w pierwszej połowie jeszcze Wasiak i Mederski.

Pierwsza połowa  zakończyła się  wynikiem 4:0. Całe 20 minut to dominacja gospodarzy. Goście nie potrafili w żaden sposób zagrozić bramce Vlada Bondarenki.

W drugiej połowie w bramce Constractu broni Kacper Zelma. Goście od początku drugiej połowy już w pierwszej minucie stworzyli dogodną sytuację do zdobycia bramki, ale bramkarz gospodarzy doskonale obronił groźny strzał.

W  22 minucie  kolejną bramkę dla Constractu zdobywa Sebastian Grubalski i piłkarze  z Lubawy   dominują na całym boisku. Kilka minut później piękną bramkę z dystansu zdobywa Sadowski, a nastépnie Szczepaniak po kilku niecelnych strzałach wcześniej. Gospodarze prowadzą 7:0.

W tym okresie piłkarze z Lubawy nadal grają "swoje". Trenerzy wpuszczają na boisko Miłosza Jarzembowskiego i Piotra Papierowskiego. W 31 minucie Wolski zdobywa kolejną bramkę dla Constractu Lubawa.

Minutę później Miłosz Jarzembowski  podobnie jak Sadowski strzela kapitalną bramkę i bramkarz gości nie miał nic do powiedzenia. W końcówce spotkania bramkę dziesiątą dla Constractu zdobył najlepszy zawodnik na boisku w ocenie sędziów i trenerów Sebastian Grubalski

Całe spotkanie kończy się wynikiem 10:0. Jest to najwyższe zwycięstwo piłkarzy Constractu Lubawa w I  lidze. Za tydzień także na hali w Lubawie, pilkarze Constractu Lubawa podejmować będą wyżej notowany zespół z Leszna.

Vamos  Gdańsk: Chodorowski,Orzoł, Nowicki, Kopecki, Lamczyk, Rogało, Martynowski, Nadratowski, Hołowienko, Leszczyński, Borkowski,Mroczek, Zaniewski,

KS Constract Lubawa: Zelma (Bondarenko) – Kaniewski, Grubalski, Papierowski, Sadowski – Karbowski, Mederski, Szczepaniak, Wasiak, Ossowski, Wolski, Jarzembowski.