Komplet zwycięstw młodych piłkarzy Motoru w rozgrywkacjh ligowych (2017-10-26) przejdź do galerii

Wysokim zwycięstwem 11:1 zakończyło się dzisiejsze spotkanie naszych młodzików z UKS Naki II Olsztyn. Było to spotkanie w ramach 8 kolejki spotkań I ligi wojewódzkiej D1 młodzik grupa 4. Hattrick w tym spotkaniu ustrzelili Szymon Licznerski i Mateusz Jackowski, dwie bramki dołożył Mateusz Liszewski a po jednej Marcin Błaszkiewicz, Patryk Kliniewski i Mateusz Ornowski. Nasza drużyna umocniła się na 3 miejscu w ligowej tabeli

Bardzo ważne zwycięstwo odnotowali nad sąsiadem w ligowej tabeli nasi trampkarze. Na stadionie Łazienkowskim nasz zespół podejmował drużynę Czarnych Olecko i w stu procentach zrealizował plan na dzisiejszy mecz czyli wygrał 3:1 i zainkasował jakże ważne 3 punkty.

Po dobrej pierwszej połowie meczu po bardzo ładnych bramkach Igora Chyrzyńskiego i Grzegorza Ewertowskiego wygrywaliśmy 2:1. Druga połowa to walka na całym boisku gdyż goście nie mieli zamiaru tanio sprzedać skóry i dopiero bramka na 3:1 Damiana Wyżlica uspokoiła nieco grę. Brawo dla naszej drużyny za zdobycie bardzo ważnych punktów oraz za zaangażowanie i walkę w meczu. WIELKIE gratulację dla całej 22 osobowej ekipy.

Zwycięstwo zanotowali także nasi juniorzy młodsi, którzy na własnym stadionie podejmowali zespół MKS Ełk. Ciężkie spotkanie naszej drużyny, która po bramce Kacpra Sendlewskiego wygrała 1:0. Brawo panowie za udane zakończenie weekendu dla naszych zespołów młodzieżowych, bo wszystkie mogą dopisać sobie 3 punkty na koncie.
 I liga wojewódzka A1 Junior Motor Lubawa  zdobył walkowerem  trzy punkty w związku z wycofaniem z rozgrywek  drużyny  KS Wałsza Pieniężno.