Turniej Constract Cup dla rocznika 2005/2006 (2017-12-04) przejdź do galerii

Pięć wyróżniających się zespołów z trawiastej ligi młodzika rundy jesiennej spotkało się podczas towarzyskiego turnieju w Lubawie w  dniu 2  grudnia  w Hali OSiR w Lubawie.Mecze rozgrywane w wymiarze czasowym 2 x 15 min dały możliwość dużej ilości gry każdemu zawodnikowi, który tego dnia wziął udział w turnieju, nie zabrakło też fantastycznej intensywności gdyż rywalizacja toczyła się na 100% i nikt nie odpuszczał.

Ostatecznie zwycięzcami turnieju został zespół NAKI Olsztyn tuż za nimi Żuri Olsztyn natomiast KS Constract zajął miejsce na najniższym stopniu podium. Czwarte miejsce przypadło w udziale GKS Wikielec a Stomil Olsztyn uplasował się tego dnia na piątym miejscu.

Dziękujemy za przybycie i zdrową rywalizacje!

Dziękujemy również firmie ZUI energetyka pana Piotra Łużyńskiego za współfinansowanie turnieju oraz naturalnie firmie Constract!

źródło: FB Szkółka  Piłkarska  Constract