VI kolejka XIV Edycji Otwartych Mistrzostw Gminy Lubawa w Halowej Piłce Nożnej (2018-01-08) przejdź do galerii

W niedzielę 07 stycznia 2018 w Hali Sportowej w Złotowie rozegrano VI kolejkę XIV Edycji Otwartych Mistrzostw Gminy Lubawa w Halowej Piłce Nożnej o Puchar Wójta Gminy Lubawa. 

Pierwsza w nowym roku kolejka przyniosła przetasowania w tabeli rozgrywek. Pierwszej porażki doznał dotychczasowy lider TORPEDA Rożental, która musiała uznać wyższość OKS Omule. W meczu na szczycie KS CONSTRACT wygrał z Fijewem I 9:6 i awansował na I miejsce. 

W klasyfikacji na Najlepszego Strzelca rozgrywek na prowadzeniu Mateusz Szymański (TORPEDA Rożental) – 19 bramek, przed Piotrem Rykaczewskim (JORDAN Kazanice Junior) – 17 goli i Łukaszem Junkier (AVISTA Łążyn) – 15 trafień. 

Wyniki VI kolejki

14:00 JORDAN Kazanice Junior – ORZEŁ Mortęgi 6:0 (2:0)

Bramki: Szymon Nojman (2', 18', 19'), Piotr Rykaczewski (9', 20'), Marcin Frankiewicz (14')

14:30 TERRA Lubawa – ORZEŁ Grabowo 6:4 (2:1)

Bramki: Michał Żuralski (2'), Jakub Banaszewski (12'), Szymon Jędrychowski (13'), Szymon Lasikowski (15', 16'), Szymon Kaczyński (22') - Marek Kamiński (12', 14'), Mateusz Kamiński (19', 24')

15:00 HURAGAN Byszwałd – BUDROGAS Glaznoty 2:1 (2:0)

Bramki: Szymon Bogdański (2'), Janusz Okuniewski (5') - Łukasz Kolwicz (19')

15:30 OKS Omule – TORPEDA Rożental 5:4 (1:3)

Bramki: Bartosz Modrzewski (12'), Sylwester Dzik (18', 19'), Piotr Laskowski (20'), Adrian Jabłoński (21') - Adrian Leśnicki (4'), Mateusz Szymański (9'), Jarosław Koszewski (10', 14')

16:00 LIDER Złotowo – AVISTA Łążyn 12:2 (5:0)

Bramki: Mateusz Żmijewski (6', 17', 17'), Dominik Kempkowski (8', 11', 12'), Cezary Sadowski (9'), Mateusz Kruszewski (13'), Łukasz Licznerski (16', 16', 21'), Łukasz Mróz (19') - Łukasz Junkier (18', 20')

16:30 KS CONSTRACT – Fijewo I 9:6 (4:2)

Bramki: Mateusz Zalewski (2', 11', 12'), Dawid Dąbrowski (8', 14', 18', 21'), Kamil Gorczyca (22'), Paweł Brzozowski (24') - Damian Gerka (1'), Daniel Osmański (6', 22'), Paweł Gerka (13'), Patryk Gorzka (14'), Karol Jakubowski (20')

17:00 Fijewo II – LWP Prątnica 5:9 (1:6)

Bramki: Radosław Gajewski (2', 14', 18'), Łukasz Mazurek (13'), Filip Kasprowicz (21') - Jakub Baczewski (1', 3', 8'), Konrad Weinar (9', 10'), Rafał Dembowski (12'), Marcin Licznerski (18'), Adrian Linkner (19'), bramka samobójcza (22')

Tabela rozgrywek

I KS CONSTRACT 16 pkt. bramki 34:22

II TORPEDA Rożental 15 pkt. bramki 45:21

III LIDER Złotowo 15 pkt. bramki 44:21

IV Fijewo I 13 pkt. bramki 38:20

V LWP Prątnica 12 pkt. bramki 33:33

VI HURAGAN Byszwałd 10 pkt. bramki 26:18

VII OKS Omule 9 pkt. bramki 27:24

VIII JORDAN Kazanice Junior 8 pkt. bramki 32:27

IX ORZEŁ Mortęgi 6 pkt. bramki 23:34

X AVISTA Łążyn 6 pkt. bramki 29:37

XI Fijewo II 5 pkt. bramki 28:40

XII TERRA Lubawa 4 pkt. bramki 20:34

XIII BUDROGAS Glaznoty 1 pkt. bramki 18:30

XIV ORZEŁ Grabowo 1 pkt. bramki 15:51

Klasyfikacja najlepszego strzelca:

I Mateusz Szymański – TORPEDA Rożental – 19 bramek

II Piotr Rykaczewski – JORDAN Kazanice Junior – 17 bramek 

III Łukasz Junkier – AVISTA Łążyn – 15 bramek

LZS Lubawa  
foto MZ


 


lista postów
przejdź do galerii