KS Constract Lubawa rocznik 2006 mistrzem województwa Warmińsko-Mazurskiego (2018-02-06)

Zapadła noc. Wróciliśmy do domów po bardzo aktywnym futbolowo weekendzie. Szkółka piłkarska KS Constract w minioną sobotę rozgrywała turniej rocznika 2007, którego gospodarzem była zaprzyjaźniona drużyna z Brodnicy.

Nasi chłopcy zaprezentowali się bardzo dobrze na turnieju, a indywidualne wyróżnienie otrzymał Bartek Wronka (rocznika 2009)- król strzelców turnieju. Turniej w Brodnicy rozegraliśmy spokojnie rozgrzewając się przed niedzielnym turniejem. 

Kolejną fazą turnieju o puchar prezesa PZPN, którego organizatorem jest Polski Związek Piłki Nożnej. Turniej rozgrywany był w Elblągu, a zwycięska drużyna toczyła bój o tytuł mistrza województwa wamińsko-mazurskiego oraz za dwa tygodnie zagra w turnieju wśród najlepszych 16 drużyn z Polski. (http://prostozboiska.pl/tabela-zwyciezcow-wojewodzkich-o-p…). Rozgrywki finałowe, odbędą się w Warszawie w halach AWF i OSiR Bemowo.

W pierwszej fazie turnieju rozegraliśmy dwa mecze, których wygrane zapewniły nam wejście do 1/4 turnieju. Rozpoczęliśmy spokojnie z minuty na minuty przyśpieszając i nabierając piłkarskiej pewności.

Constract 2:0 UKS BUKS Barczewo

Constract 4:0 Rona 03 Ełk

Kolejno w 1/4 zagraliśmy z drużyną Olimpią Elbląg. Mierząc się z kolejnymi najlepszymi drużynami w województwie.

Constract 2:1 Olimpia Elbląg

Mecz o wejście do finałów stoczyliśmy z drużyną AP Ostróda. 

Constract 1:0 AP Ostróda

Wygrana w tym meczu dała nam awans do meczu finałowego, który zagraliśmy z Legią-Bart Bartoszyce. Cieszą słowa i pochwały trenerów drużyn z którymi rywalizowaliśmy. Jedziemy do Warszawy reprezentując klub KS Constract, Miasto Lubawę, województwo Warmińsko-Mazurskie. 

Constract Lubawa 2:0 Legia-Bart Bartoszyce

Klub KS Constract na turnieju o puchar prezesa PZPN rocznika 2006, który odbył się w Elblągu reprezentowali:

Hubert Zadroba, Kacper Kamiński (rocznik 2007), Norbert Rydel, Jakub Sadowski (rocznik 2007), Samuel Grubalski (rocznik 2007), Piotr Krużewski, Mateusz Grubalski, Jakub Grędziszewski (rocznik 2007), Bartek Jakubowski

Materiał: D.M.  foto p/sc


 

lista postów