Livingroom Żuri Coppa Talenti 2018 (2018-02-12) przejdź do galerii

Drużyna Constractu Lubawa rocznik 2006 przed tygodniem wygrywając turniej w Elblagu otrzymała zaproszenie na mocno obsadzony turniej w Olsztynie, który odbył się w ubiegłym tygodniu w Elblągu w nagrodę od WMZPN. W weekend brała udział w dwudniowym turnieju Livingroom Żuri Coppa Talenti 2018. Po pierwszym dniu zmagań tabela naszej grupy wygląda następująco.

Constract Lubawa   16 pkt  
1 miejsce w grupie A
Olimpia Elbąg 14 pkt  
2 miejsce w grupie A
UKS Naki Olsztyn 12 pkt  
3 miejsce w grupie A
Legia Bart-Bartoszyce  10 pkt  
4 miejsce w grupie A
Granica Kętrzyn   6 pkt
AP ŻURI GOLD   3 pkt
AS Stomil Olsztyn   3 pkt

Drugi dzień turnieju Livingroom Żuri Coppa Talenti 2018 rozpoczęliśmy od rozegrania meczu 1/4 finałowego, który zagraliśmy z  zespołem AP Ostróda. Pewna gra naszej drużyny dała nam zwycięstwo.

Constract 1:0 AP Ostróda

Mecz półfinałowy rozegraliśmy z drużyną Naki Olsztyn.

Constract 1:0 Naki Olsztyn

Mecz finałowy rozegraliśmy z drużyną FDA Wieliszewo.  Drużyna z Wieliszewa, dobrze radziła sobie podczas całych rozgrywek.

Constract 4:0 FDA Wieliszewo

Wywalczenie pierwszego miejsca w turnieju wiąże się zaproszeniem naszej drużyny w drugiej edycji turnieju, który odbędzie się w  przyszłym roku. Nasi chłopcy na turnieju wyróżnili się bardzo dojrzałą grą, rzadko spotykaną w tak młodym wieku.

Jest pewne, że nasi chłopcy godnie będą reprezentować klub KS Constract Lubawa jak i całe województwo warmińsko -mazurskie w turnieju o puchar prezesa PZPN, który odbędzie się w przyszłym tygodniu.  Podczas gry w turnieju Livingroom Żuri Coppa Talenti 2018 trójka chłopców z naszej drużyny otrzymała nagrody indywidualne:
Samuel Grubalski - najlepszy zawodnik drużyny, Jakub Sadowski - najlepszy zawodnik turnieju i  król strzelców oraz Bartek Wronka - nagroda dla najmłodszego zawodnika.

Klub KS Constract na turnieju Livingroom Żuri Coppa Talenti 2018 reprezentowali:
Hubert Zadroba, Kacper Kamiński, Norbert Rydel, Jakub Sadowski (rocznik 2007), Samuel Grubalski (rocznik 2007), Piotr Krużewski, Mateusz Grubalski, Filip Garwacki (rocznik 2007), Bartek Wronka (rocznik 2009) 

(dk)


lista postów
przejdź do galerii