Kanonada, …ale dopiero od 21 minuty. KS CONSTRACT : UNISŁAW TEAM 9:2 (2018-03-17) przejdź do galerii

Nerwowy początek i otwarta gra to dwa słowa, które najlepiej wpisują się w przebieg pierwsze połowy dzisiejszego spotkania. Constract, choć stworzył więcej sytuacji bramkowych stracił dwie łatwe bramki i mimo strzelonych 3 nie mógł być spokojny o ostateczny wynik meczu.

Kilka dobrych składnych akcji nie przyniosło bramek i to się zemściło. Duża w tym zasługa zawodników z Unisławia, którzy w żaden sposób nie pokazywali miejsca, jakie zajmują w tabeli I ligi. Ambicja wola walki i bądź, co bądź duże wyszkolenie techniczne to atuty młodego rywala. Constract zdobył 3 gole po dobrych przemyślanych akcjach, w które najwięcej wkładu włożyli Sebastian Grubalski i Paweł Ossowski.

Druga połowa rozpoczęła się z najlepiej jak mogła, czyli „bomby” w okienko w wykonaniu Radosława Wolskiego. Po tej bramce emocje jakby nieco opadły, albo wiara w sukces Unisławia nieco zmalała. Kolejne bramki stały się kwestią czasu.

Kolejno swoje trafienia zaliczali kolejni zawodnicy w tym bramkarz Vladyslaw Bondarenko. Wysokie prowadzenie dało też szansę debiutu kolejnego młodego zawodnika. Tyn razem szansę dostał Grzegorz Okuniewski, młody bramkarz bramki nie stracił i cieszy się z swojego debiutu i czynnego udziału w zdobyciu 3 punktów.

Kolejne zwycięstwo pozostawia Constract w dobrej pozycji do ataku i gwarantuje zachowanie 2 pozycji w tabeli. W następnej kolejne Constract czeka wyjazd do Lęborka. Mając w pamięci porażkę z pierwszej rundy zapowiada się niezwykle zacięte spotkanie.

Najlepszym zawodnikiem dzisiejszego spotkania  został Patryk Szczepaniak.

Bramki:Grubalski, Ossowski x2, Sass x2, Wolski, Bondarenko, Jarzembowski, Kaniewski – Constract