Zwycięstwo Tomasza Golder w ostatnim turnieju (2018-03-20)

Tomasz Golder wygrał dziewiętnasty turniej ligi tenisa stołowego,pieczętując tym samym zwycięstwo w klasyfikacji generalnej 16 edycji.
Drugie miejsce wywalczył Szymon Sargalski.Na trzecim miejscu zawody ukończył Szymon Borkowski.
Na uwagę zasługuje dobra gra weterana Henryka Dreszler.Po raz pierwszy miejsce w czołowej dziesiątce wywalczył Łukasz Senkowski.

10.Ł Senkowski

Był to ostatni turniej zaliczany do klasyfikacji generalnej.W czwartek 22.03.2018 odbędzie się oficjalne zakończenie,wręczenie pucharów i dyplomów dla najlepszych zawodników i tzw turniej przyjaźni.Początek o gadzinie 17.00 (mw)