Mrągowia Mrągowo - Motor Lubawa 0:0 (2018-05-13)

Piłkarze Motoru Lubawa rozegrali w dniu dzisiejszym 24 kolejkę IV ligi na stadionie w Mrągowie. Rywalem była drużyna Mrągowii Mrągowo. Przed  meczem wiadomo było, że będzie to trudny pojedynek. Nasi rywale zajmują 8 pozycję w tabeli i w ostatnich kilku spotkaniach bardzo dobrze się prezentowali. Jesienią na stadionie w Lubawie padł bezbramkowy remis.

W tym spotkaniu po 90 minutach gry padł również bezbramkowy remis, choć piłkarze z Lubawy  byli bliżsi zdobycia trzech punktów. Motor Lubawa zremisował na wyjeździe z Mrągowią Mrągowo 0:0. W  dzisiejszym spotkaniu przez  90 minut  w drużynie Motoru Lubawa grał junior  Kacper Sendlewski był to jego  debiut. W  rozmowie z trenerem  Krzysztofem Malinowskim, trener podkreślił ,że był to  udany  debiut.

Piłkarze z Lubawy grali na stadionie w Mrągowie w osłabionym składzie. Nie grali w tym spotkaniu: Józefowicz , Szymański,D.Malinowski,Adrian Zasuwa i kontuzjowany nadal Roman Śnieżawski. Za tydzień Motor podejmować będzie Romintę Gołdap .Początek spotkania  godz.17.00 

Motor  zagrał w składzie :Sikora(Kasprzycki), Burchart, Wodzicki,Gerka,Demishev,Szulc,Kacper Sendlewski, Olejniczak,Margalski(od 84  Seweryn),T.Śnieżawski(Szymon Łątkowski),Szymon Modrzewski(Szczepański Igor)

  opr. (mz) 
lista postów