Piknik Rodzinny w Łążynie (2018-06-08) przejdź do galerii

W ubiegłą niedzielę, 3 czerwca 2018 roku, odbył się Piknik Rodzinny w Łążynie. Doskonała aura pozwoliła mieszkańcom na wspólne spędzenie czasu z rodziną.
Po meczu LZS Avista Łążyn – KS Zamek Kurzętnik uczestnicy Świetlicy Środowiskowej zaprezentowali występy artystyczne.

Dzieci wcieliły się w swoje role i pokazały krótki skecz. Następnie zaśpiewała jedna z uczestniczek, która wykreowała Violettę Villas. Później  energii dodał układ taneczny. Na koniec występów artystycznych zaśpiewała Monika Krajewska.  
Następnie gośćmi byli motocykliści, dzięki którym można było zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie, a co ważniejsze można było udać się na krótką przejażdżkę.

Później był czas na Zumbę pod okiem instruktorki Moniki Trzciałkowskiej. Mimo upalnej pogody część dzieci tańczyła i doskonale się bawiła. Po tak dużym wysiłku był czas na ochłodę. Strażacy zrobili fontannę, która była oblegana przez dzieci i dorosłych.
W między czasie wszyscy uczestnicy pikniku mogli spróbować swoich sił w różnych konkurencjach, m.in.: „Poprowadź mnie Mamo” czy „Rzut butem Pani Sołtys”.
Dodatkowymi atrakcjami były trampoliny, a także dmuchana zjeżdżalnia, nie zabrakło również loteriady. W kąciku malucha można było pomalować swoją buzię, a także dostać balon, modelowany według swojej wyobraźni.
Każdy mógł skorzystać z bufetu, w którym Panie z Klubu Seniora serwowały pyszne ciasta oraz żurek.
Po zakończeniu odbyła się zabawa pod chmurką, którą poprowadził Dj Młody.
Organizatorzy dziękują wszystkim sponsorom i osobom zaangażowanym w pomoc przy organizacji pikniku.

Materiał OPS Lubawa

lista postów
przejdź do galerii