KRÓL TRZECH KORON! (2018-06-10)

W dniach od 8 do 10 czerwca br. w Kurzętniku rozgrywane były Mistrzostwa Polski w wersji light-contact. Lubawianie wystartowali w czteroosobowym składzie. Niezwykłego osiągnięcia dokonał Jakub Leliwa, który jako jedyny w historii startów lubawskiego teamu zdołał wywalczyć trzeci tytuł mistrza Polski w jednym sezonie!

W maju w formułach pointfighting i kick-light, a teraz w wersji light-contact! Na podium stanęli, także inni „Czempioni” lecz już na trzecim stopniu Lena Kopistecka i Michał Kornacki. Niestety mimo dobrych walk nie zdołali wywalczyć medali pozostali nasi zawodnicy Natalia Mieczkowska i Idalia Ciereniewicz. Gratulujemy Championom!

Wyniki:
I m. Jakub Leliwa kat wag -57 kg kadet starszy
III m. Michał Kornacki kat wag -52 kg kadet starszy
III m. Lena Kopistecka kat wag -37 kg kadetka młodsza
Poza podium uplasowały się: Natalia Mieczkowska kat wag -37 kg kadetka młodsza i Idalia Ciereniewicz kat wag -55 kg kadetka starsza

Materiał: CSW Champion Lubawa