Dzień Rodziny w Byszwałdzie (2018-06-12) przejdź do galerii

Z Rodziną można się świetnie bawić, a udowodnili to w miniony piątek nauczyciele, uczniowie i przede wszystkim Rodzice licznie przybyli do Szkoły Podstawowej w Byszwałdzie, gdzie tradycyjnie już odbył się Dzień Rodziny.

Po części oficjalnej, w czasie której głos zabrała pani Elżbieta Mazur – Dyrektor Dydaktyczny Fundacji Rozwoju Warmii i Mazur nadszedł czas na wyczekiwany przez wszystkich spektakl teatralny pt. „Czerwony Kapturek” w reżyserii p. Lucyny Lodowskiej.

W rolę bohaterów popularnej bajki wcielili się Rodzice oraz Seniorzy, którzy nie tylko zadbali o odpowiednią interpretację słowną, ale zachwycili widzów także własnoręcznie przygotowanymi strojami.

W czasie trwania Dnia Rodziny na wszystkich czekało mnóstwo atrakcji zarówno tych dla ducha, jak i dla ciała. Nie mogło, więc zabraknąć kawiarenki z domowymi pysznościami, smakołyków z grilla, zawodów sportowych czy intensywnego treningu zumby. Dodatkowo chętni uczestnicy wydarzenia mogli zamienić się w naukowców i poeksperymentować produkując m.in. wodór, czy wytwarzając z kleju slime.

Ponadto wybrane Rodziny stanęły w szranki z przedstawicielami nauczycieli biorąc udział w Quizie, w czasie którego trzeba było wykazać się nie tylko obszerną wiedzą popularnonaukową, ale także znać podstawowe fakty o szkole. Dla głodnych wrażeń przewidziano przejażdżki wozem strażackim, a dla łaknących jeszcze większej dawki adrenaliny – samochodem rajdowym na fotelu pilota.

Ogrom atrakcji sprawił, że każdy mógł znaleźć coś dla siebie, a na wszystkich twarzach tego dnia gościł uśmiech, który potwierdzał nie tylko dobrą zabawę, ale też powszechnie znaną prawdę, że Rodzina jest najważniejsza! 

Wszystkim, którzy w jakikolwiek sposób przyczynili się do uatrakcyjnienia tego wyjątkowego czasu bardzo dziękujemy! Szczególne słowa wdzięczności kierujemy w stronę niezawodnej Rady Rodziców, Klubu Seniora, na członków którego zawsze możemy liczyć, strażaków OSP Byszwałd, że w ważnych chwilach zawsze są z nami i oczywiście Rajdowców – za dodatkowe emocje!

SP Byszwałd

lista postów
przejdź do galerii