XV Biegi Uliczne w Kazanicach (2018-06-15) przejdź do galerii

7 czerwca w Szkole Podstawowej w Kazanicach odbyły się XV Biegi Uliczne. Zawody rozpoczęli przedszkolaki, którzy rywalizowali na dystansie 100m i 200m, a zakończyli uczniowie klas piątych i szóstych szkoły podstawowej dystansami 600m i 800m.

Razem odbyło się 8 biegów w których udział wzięło 61 biegaczy. Każdy uczestnik który ukończył bieg otrzymał pamiątkowy dyplom i medal. Zawody odbyły się w ramach obchodów "Dni Kazanic" Uroczystej dekoracji dokonał dyrektor Szkoły Podstawowej w Kazanicach - Marcin Jackowski.

3.Agata Borkowska

Statuetki oraz medale dla biegaczy z miejsc 1-3 zostały zakupione ze środków Gminnego Szkolnego Związku Sportowego. Natomiast dyplomy oraz medale dla wszystkich uczestników biegu zostały ufundowane z ogólnopolskiego programu "Lekkoatletyka dla Każdego" (LDK Olsztyn).