Concordia Elbląg - Motor Lubawa 2:0 (1:0) (2018-08-08)

Środowym meczem piłkarze IV ligi zainaugurowali sezon 2018/2019. Pierwsi na boisku w Elblągu zaprezentowali się piłkarze Concordii Elbląg i Motoru Lubawa. Piłkarze z Elbląga, podobnie jak piłkarze Motoru, solidnie przygotowali się do sezonu. Spotkanie zakończyło się zwycięstwem gospodarzy 2:0.

Początek spotkania był wyrównany. Widać było, że obie drużyny czuły przed sobą respekt. W 19 minucie żółtą kartkę otrzymał Miłosz Olejniczak. W 35 minucie po błędzie bramkarza Motoru, dla gospodarzy bramkę zdobywa Adam Świerkowski - jest 1:0. Takim wynikiem kończy się pierwsza połowa spotkania.

W pierwszej części drugiej połowy po dokonaniu zmian w miejsce Olejniczaka i Gerki weszli  Zasuwa i Margalski, drużyna Motoru lepiej prezentuje się na boisku, ale do szczęścia brakuje  bramki. Gospodarze jednak to solidna drużyna i w 71 minucie po strzale Patrycjusza Malanowskiego zdobywa drugą bramkę w tym spotkaniu - jest 2:0. Daniel Mlonek był bliski zdobycia pierwszej bramki dla  Motoru w 85  minucie, ale po strzale piłka trafiła w poprzeczkę. Niestety  mimo ambicji i dobrej  gry piłkarze Motoru Lubawa ulegli  gospodarzom Concordii Elbląg  2:0. Druga połowa spotkania należała do drużyny z Lubawy, ale zabrakło trochę szczęścia naszym piłkarzom. Arbitrem głównym spotkania był Robert Stańczak.

Drugą kolejkę nasi piłkarze rozegrają na Stadionie Łazienkowskim 15 sierpnia o godz. 15.00, a przeciwnikiem będzie była drużyna III ligi Drwęca Nowe Miasto Lub.

Drużyna Motoru zagrała w składzie: Sikora, Koprucki, Burchart, Gerka, R,Śnieżawski, Patryk Wodzicki, Krystian Słowicki, Przemysław Józefowicz, Marcin Karczewski, Miłosz Olejniczak, Dabiel Mlonek.

rezerwowi: Kasprzycki, Szulc, Sobolewski, T.Śnieżawski, Zasuwa, Margalski i Zelmański.

Prezentujemy drużynę  MLKS Motor Lubawa przed  sezonem2018/2019

od lewej od góry: członek Zarządu - Jacek Szpanowski, trener - Krzysztof Malinowski, Krystian Słowicki, Cezary Sobolewski, Adam Kapusta, Przemysław Józefowicz, Miłosz Olejniczak
Prezes Motoru - Marek Olejniczak
nizej od lewej: Jarosław Szulc, Daniel Mlonek, Marcin Karczewski, Roman Śnieżawski, Piotr Sikora, Adrian Kasprzycki, Andrzej Burchart, Damian Gerka, Łukasz Margalski.
poniżej od lewej Kazimierz Raszkowski - kierownik drużyny, Adrian Koprucki, Piotr Sobótka, Szymon Zelmański, Kacper Sendlewski, Patryk Wodzicki, Denis Demishev, Adrian Zasuwa, członek Zarządu - Jerzy Jurkiewicz