Motor Lubawa - Unia Susz (1:1) 3:1 (2018-10-21) przejdź do galerii

Kolejne trzy punkty wywalczyli 20 października br. piłkarze Motoru Lubawa, pokonując na Stadionie Łazienkowskim w Lubawie Unię Susz.

Rywal, drużyna z Susza, zajmuje przedostatnie miejsce w tabeli. W 11. kolejce goście pokonali na własnym boisku Granicę Ketrzyn 1:0 odnosząc pierwsze zwycięstwo w tym sezonie. Na stadionie w Lubawie niespodzianki nie było, Motor pokonał drużynę Unii 3:1.

Od początku spotkania inicjatywę na boisku mieli gospodarze. Gościli pod bramką  zawodników z Susza, jednak brak było wykończenia akcji. W 17 minucie po kontrze  drużyny gości, kapitalnym strzałem z kilkudziesięciu metrów popisał się Staniec i goście objęli prowadzenie 0:1. Po zdobyciu bramki goście stworzyli jeszcze kilka groźnych akcji, ale obrońcy i bramkarz byli czujni.

W 37 minucie ze stałego fragmentu gry gospodarze zdobywają wyrównanie, strzelcem był Arkadiusz Koprucki. Pierwsza połowa spotkania kończy się wynikiem 1:1.

W drugiej połowie na boisku dominowali gospodarze. Tworzyli ciekawe akcje, brak było jednak wykończenia i w efekcie bramek. W 53 minucie bramkę zdobywa Marcin Karczewski. Trener Motoru dokonuje zmiany w drużynie i po wejściu na boisko  Demishev zdobywa w 63 minucie trzecią bramkę dla Motoru, ustalając wynik na 3:1.

Piłkarze Motoru nie wykorzystali wielu świetnych okazji, wykazując się przy tym rażącą nieskutecznością. (mz)