Medale zapaśników Sokoła Lubawa w Gdańsku (2018-11-28) przejdź do galerii

W dniach 23-24.11.2018 r w Gdańsku odbył się Międzynarodowy Turniej o Międzynarodową Wstęgę Bałtyku. Rywalizowano w zapasach w stylu klasycznym. Zawodnicy MLKS Sokół Lubawa dzielnie walczyli z rówieśnikami z Polski, Rosji i Czeczeni. Najlepiej spisał się Nikodem Lewicki w kat 55 kg, gdzie po emocjonującej walce pokonał w finale zawodnika rosyjskiego wynikiem 6:2

i tym samym stanął na najwyższym miejscu na podium. Pozostali zawodnicy również pokazali się z dobrej strony i wywalczyli kilka medali dla Sokoła. Oto miejsca medalowe zapaśników z Lubawy: