VIII kolejka XV Edycji Otwartych Mistrzostw Gminy Lubawa w Halowej Piłce Nożnej (2019-01-08) przejdź do galerii

W niedzielę 06 stycznia 2019 w Hali Sportowej w Złotowie rozegrano VIII kolejkę XV Edycji Otwartych Mistrzostw Gminy Lubawa w Halowej Piłce Nożnej o Puchar Wójta Gminy Lubawa.
Lider rozgrywek AVISTA Łążyn I, pokonał LZS Sampława 5:2. Na II pozycji LIDER Złotowo, na III miejscu AROnet Kazanice. W klasyfikacji Najlepszego Strzelca Rozgrywek na czele Szymon Wroński (MAKRODACH Rumienica I) z 27 trafieniami na koncie. 

Wyniki VIII kolejki:

AVISTA Łążyn I - LZS Sampława 5:2 (3:1)
Bramki: Jakub Baczewski (1', 3', 24'), Patryk Kempkowski (7', 22') - Krzysztof Kozłowski (10'), Patryk Zdrojewski (15')

AVISTA Łążyn II - AROnet Kazanice 4:3 (0:1)
Bramki: Szymon Zelmański (14', 24'), Kacper Pomoryn (20'), Kacper Rykaczewski (21') - Dawid Gajewski (7'), Filip Owczarek (15'), Przemysław Gerka (16')

ZUH Andrzej Zadroga - DRWĘCA Zielkowo 3:4 (1:4)
Bramki: Marcin Januszewski (3'), Robert Marciniak (14'), Rafał Borkowski (22') - Rafał Pietrzak (1'), Błażej Pietrzak (2'), Przemysław Brzozowski (5'), Wojciech Wyżlic (7')

MAKRODACH Rumienica I - LIDER Wigwałd 8:1 (3:0)
Bramki: Paweł Senkowski (2', 17'), Cezary Chorzelewski (9'), Paweł Kryżba (10'), Szymon Wroński (15', 20', 20', 22') - Marcin Suszyński (19')

MAKRODACH Rumienica II - OKS Omule 2:9 (0:4)
Bramki: Adam Dybich (16'), Szymon Wielgosiński (16') - Sylwester Dzik (1', 14'), Adrian Linkner (3'), Kamil Kamiński (5', 21', 22'), Adrian Jabłoński (6', 15'), Mateusz Zelmański (17')

LIDER Złotowo - HURAGAN Byszwałd II 7:3 (2:0)
Bramki: Cezary Sadowski (1', 9', 14', 18'), Łukasz Licznerski (16', 20'), Dawid Dąbrowski (23') - Damian Goliszewski (13'), Dawid Maciołek (15', 19')

Fijewo I - WIKTORIA Dylewo 2:1 (1:0)
Bramki: Daniel Osmański (20'), Radosław Gajewski (24') - Krystian Kołakowski (19')

Fijewo II - HURAGAN Byszwałd I 1:6 (1:2)
Bramki: Martyn Michalak (12') - Damian Wyżlic (2', 21'), Damian Jarzyna (4'), Grzegorz Okuniewski (13'), Jakub Sadowski (18'), Karol Dmochewicz (22')

Tabela rozgrywek
I AVISTA Łążyn I 22 pkt. bramki 48:19
II LIDER Złotowo 19 pkt. bramki 76:24
III AROnet Kazanice 18 pkt. bramki 58:27
IV Fijewo I 17 pkt. bramki 41:25
V AVISTA Łążyn II 16 pkt. bramki 51:32
VI WIKTORIA Dylewo 14 pkt. bramki 50:22
VII MAKRODACH Rumienica I 14 pkt. bramki 52:29
VIII OKS Omule 14 pkt. bramki 39:31
IX HURAGAN Byszwałd I 11 pkt. bramki 46:35
X DRWĘCA Zielkowo 9 pkt. bramki 31:47
XI LZS Sampława 8 pkt. bramki 22:40
XII Fijewo II 7 pkt. bramki 29:43
XIII ZUH ANDRZEJ Zadroga 6 pkt. bramki 34:53
XIV HURAGAN Byszwałd II 6 pkt. bramki 23:48
XV MAKRODACH Rumienica II 3 pkt. bramki 28:63
XVI LIDER Wigwałd 0 pkt. bramki 16:106

Klasyfikacja najlepszego strzelca
I Szymon Wroński – MAKRODACH Rumienica I – 27 bramki
II Kacper Pomoryn – AVISTA Łążyn II – 20 bramek
II Łukasz Licznerski – LIDER Złotowo – 20 bramek

LZS Lubawa   
foto mz 

lista postów
przejdź do galerii