Zakończenie XXI Edycji Mistrzostw Lubawy w Halowej Piłce nożnej o Puchar Burmistrza Lubawy (2019-02-11) przejdź do galerii

W sobotnie popołudnie 9  lutego br. w hali OSiR w Lubawie rozegrana została X - ostatnia kolejka XXI Edycji Mistrzostw Lubawy w Halowej Piłce nożnej o Puchar Burmistrza Lubawy. Po zakończeniu kolejki odbyło się podsumowanie tegorocznej edycji. Wręczenia nagród, medali dokonał Sławomir Jamroży - Kierownik  Referatu Inwestycyjnego Gospodarki Mieniem Komunalnym i Geodezji oraz  Dyrektor OSiR - Jacek Różański.

W klasyfikacji generalnej zwyciężyła drużyna HD Invest Kazanice. Walka o drugie miejsce toczyła się do końca. W meczu  decydującym o drugim miejscu drużyna LPB Lubawa zremisowała z HD Invest Kazanice co dało jej tytuł wicemistrza edycji. III miejsce wywalczyła drużyna Libro - ubiegłoroczny zwycięzca.

W klasyfikacji „Najskuteczniejszy Strzelec” zwyciężył Patryk Wodzicki, który zdobył 34 bramki. Najlepszym zawodnikiem tej edycji został Kacper Sendlewski z HD Invest Kazanice, a najlepszym bramkarzem Grzegorz Okuniewski z LPB Lubawa.

Na zakończenie zwycięzcy turnieju zgodnie z tradycją wyrzucili piłki w stronę kibiców.