XIII kolejka XV Edycji Otwartych Mistrzostw Gminy Lubawa w Halowej Piłce Nożnej (2019-02-12) przejdź do galerii

W niedzielę 10 lutego 2019 w Hali Sportowej w Rożentalu rozegrano XIII kolejkę XV Edycji Otwartych Mistrzostw Gminy Lubawa w Halowej Piłce Nożnej o Puchar Wójta Gminy Lubawa.

Na dwie kolejki przed końcem najbliżej tytułu AVISTA Łążyn I, która do pełni szczęścia potrzebuje 3 punktów (wygrany bezpośredni mecz z LIDEREM Złotowo).
W klasyfikacji najlepszego strzelca prowadzi w dalszym ciągu Szymon Wroński (MAKRODACH Rumienica I), za jego plecami Kacper Pomoryn (AVISTA Łążyn II), który w ostatnim meczu z Fijewem II 8-krotnie wpisał się na listę strzelców. 

Wyniki XIII kolejki

ZUH ANDRZEJ Zadroga - Fijewo I 4:7 (2:3)
Bramki: Marcin Januszewski (6', 15'), Wojciech Karczewski (8'), Miłosz Modrzewski (22') - Radosław Gajewski (1', 9', 11'), Karol Jakubowski (13', 19'), Tymoteusz Rudszewski (18', 23')

HURAGAN Byszwałd I - LIDER Wigwałd 8:2 (3:1) materiał  filmowy
Bramki: Jakub Sadowski (3', 15', 18'), Damian Jarzyna (7'), Szymon Bogdański (10', 16'), Damian Wyżlic (17', 20') - Marcin Suszyński (8', 23')

AVISTA Łążyn II - Fijewo II 9:3 (6:0)  m,ateriał filmowy
Bramki: Kacper Pomoryn (4', 5', 6', 7', 8', 11', 20', 24'), Karol Kuczyński (17') - Martyn Michalak (16'), Karol Rudnicki (18'), Łukasz Zakrzewski (22')

HURAGAN Byszwałd II - LZS Sampława 4:3 (2:2)
Bramki: Damian Goliszewski (5', 17'), Mateusz Zalewski (8'), Maciej Borkowski (16') - bramka samobójcza (1'), Marek Nastachowski (2'), Wojciech Jurkiewicz (19')

OKS Omule - AVISTA Łążyn I 1:2 (1:1)
Bramki: Adrian Jabłoński (6') - Maksymilian Zakrzewski (9'), Damian Golder (18')

WIKTORIA Dylewo - DRWĘCA Zielkowo 6:6 (2:5)
Bramki: Eryk Kosek (10', 17', 20'), Szymon Longosz (12', 13', 21') - Błażej Pietrzak (1', 11', 12'), Maciej Pietrzak (7', 9'), Przemysław Brzozowski (19')

AROnet Kazanice - MAKRODACH Rumienica I 6:2 (2:2)
Bramki: Krystian Opałka (1'), Szymon Nojman (6'), Piotr Rykaczewski (15', 20', 21'), Dawid Gajewski (17') - Paweł Senkowski (2'), Paweł Kryżba (10')

MAKRODACH Rumienica II - LIDER Złotowo 0:5 (w)

Tabela rozgrywek
I AVISTA Łążyn I 37 pkt. bramki 79:32
II LIDER Złotowo 34 pkt. bramki 109:37
III AROnet Kazanice 30 pkt. bramki 94:49
IV Fijewo I 29 pkt. bramki 81:45
V WIKTORIA Dylewo 24 pkt. bramki 77:42
VI HURAGAN Byszwałd I 23 pkt. bramki 82:60
VII MAKRODACH Rumienica I 23 pkt. bramki 86:54
VIII AVISTA Łążyn II 22 pkt. bramki 78:50
IX OKS Omule 18 pkt. bramki 61:56
X DRWĘCA Zielkowo 14 pkt. bramki 56:73
XI LZS Sampława 14 pkt. bramki 45:64
XII HURAGAN Byszwałd II 10 pkt. bramki 38:74
XIII ZUH ANDRZEJ Zadroga 9 pkt. bramki 63:87
XIV Fijewo II 8 pkt. bramki 50:87
XV LIDER Wigwałd 0 pkt. bramki 32:155
XVI MAKRODACH Rumienica II -2 pkt. bramki 36:102
*** zespół MAKRODACH Rumienica II ukarany odjęciem 5 pkt. za grę nieuprawnionego zawodnika

Klasyfikacja najlepszego strzelca

I Szymon Wroński – MAKRODACH Rumienica I – 42 bramki
II Kacper Pomoryn – AVISTA Łążyn II – 34 bramki
III Marcin Januszewski – ZUH ANDRZEJ Zadroga – 25 bramek  

LZS Lubawa 
foto mz

lista postów
przejdź do galerii