OTWARTE KONSULTACJE KADETÓW W WERSJI K-L - LUBAWA 2019 (2019-02-12) przejdź do galerii

Dnia 10 lutego br. w Lubawie zorganizowane zostały "Otwarte Konsultacje Kadry Narodowej Kadetów Młodszych i Starszych w wersji Kick-light". Głównym celem tejże inicjatywy było wzbudzenie większego zainteresowania kickboxingiem i wyławianie nowych talentów w tej dyscyplinie sportu.

Frekwencja była zaskakująco wysoka ponieważ na zgrupowanie zgłosiło się ponad 70 zawodniczek i zawodników z całej Polski! Pod opieką trenerów Kadry Narodowej Rafała Mazurowskiego i Piotra Nasulewicza zorganizowane zostały dwie sesje treningowe.

Na pierwszym treningu skupiona uwaga była nad taktyką i wariantami walki w defensywie i ofensywie ze szczególnym zwróceniem uwagi na międzynarodowy styl walki w formule kick-light natomiast na drugim, popołudniowym treningu odbyła się sesja sparingowa oraz ćwiczenia siłowe, które poprowadzone zostały przez trenerów zapasów klasycznych Roberta i Tomasza Ewertowskich z klubu Sokół Lubawa.

W imieniu Kadry Narodowej Kadetów Kick-light chcielibyśmy bardzo podziękować zwłaszcza trenerom, opiekunom za zaangażowanie w tym co robią i przyjazd do Lubawy, ponadto dziękujemy Rafałowi Makszyńskiemu za profesjonalną sesje zdjęciową oraz Restauracji "Atmosfera" za zakwaterowanie i gościnność dla trenerów z Opoczna! 

materiał CSW Champion 
foto  Rafał Makszyński

lista postów
przejdź do galerii