Z boisk A,B i C klasy (2019-05-13)

Komplet punktów drużyn z Gminy Lubawa w rozgrywkach prowadzonych przez WMZPN. W Gminnej klasie „C” wygrane JORDANA II i OKS Omule oraz podział punktów w spotkaniu HURAGANA Byszwałd z ORŁEM Grabowo.

„A” KLASA
LZS CZARNI Rudzienice – LZS JORDAN Kazanice 1:2 (0:0)
Bramki: Dominik Ćwikliński (52’) – Paweł Brzozowski (62’), Janusz Okuniewski (69’)
Skład JORDAN: Bartłomiej Górski – Patryk Kempkowski (84’ Szymon Nojman), Tomasz Grzybowski, Janusz Okuniewski (85’ Łukasz Graduszewski), Szymon Bogdański, Marcin Frankiewicz (60’ Dawid Gajewski), Paweł Brzozowski (86’ Maciej Jurkiewicz), Filip Owczarek (75’ Krsytian Opałka), Mateusz Sadowski, Piotr Rykaczewski, Przemysław Gerka (73’ Kamil Okoniewicz)

LZS OSA Ząbrowo – LZS LIDER Złotowo 2:7 (1:3)

Bramki: Franciszek Pisarczyk (45’), Adam Kołakowski (57’) – Łukasz Licznerski (3’), Dominik Kempkowski (6’, 67), Dawid Dąbrowski (35’, 84’, 90’+3), Krystian Kozłowski (87’)
Skład LIDER: Piotr Kowalski – Radosław Szulc (85’ Krzysztof Kozłowski), Radosław Grubalski, Łukasz Licznerski, Piotr Karbowski (78’ Marek Nastachowski), Dawid Dąbrowski, Mateusz Żmijewski, Mateusz Erdman, Łukasz Mróz, Dominik Kempkowski (85’ Artur Zelma), Adrian Jakubowski (46’ Krystian Kozłowski)

WYNIKI XVII KOLEJKI
KS ISKRA Narzym – GKS GRUNWALD Gierzwałd 3:5
LKS WEL Lidzbark Welski – LZS OHI Frednowy 2:3
KS ZAMEK Kurzętnik – GKS OSSA Biskupiec 1:4
LZS CZARNI Rudzienice – LZS JORDAN Kazanice 1:2
LZS OSA Ząbrowo – LZS LIDER Złotowo 2:7
KS Mroczno – GKS POLONIA Iłowo 2:2

TABELA ROZGRYWEK „A-klasa”

I GKS POLONIA Iłowo 41 pkt. bramki 39:11
II GKS GRUNWALD Gierzwałd 40 pkt. bramki 48:20
III LZS CZARNI Rudzienice 30 pkt. bramki 33:19
IV LZS JORDAN Kazanice 29 pkt. bramki 40:25
V GKS OSSA Biskupiec 29 pkt. bramki 33:27
VI LKS WEL Lidzbark Welski 22 pkt. bramki 27:19
VII KS ZAMEK Kurzętnik 22 pkt. bramki 26:33
VIII LZS LIDER Złotowo 19 pkt. bramki 44:44
IX LZS OHI Frednowy*** 18 pkt. bramki 27:38
X KS Mroczno 15 pkt. bramki 21:39
XI KS ISKRA Narzym 15 pkt. bramki 28:33
XII LZS OSA Ząbrowo*** 4 pkt. bramki 14:72
*** mecz mniej

„B” KLASA
LZS Fijewo – GKS MEWA Smykowo 7:3 (1:2)

Bramki: Dawid Jańczyk (37’, 63), Daniel Osmański (47’), Sebastian Karczewski (69’), Szymon Łożyński (70’, 73’), Przemysław Borkowski (71’) – Szymon Majewski (8’), Rafał Spychała (21’), Paweł Michałowski (88’)
Skład Fijewo: Rafał Raduszewski – Paweł Gerka, Rafał Borkowski (80’ Filip Kasprowicz), Maciej Rykaczewski, Daniel Osmański, Mariusz Szczepański (46’ Szymon Łożyński), Paweł Jakubowski, Radosław Gajewski, Daniel Karczewski, Dawid Jańczyk (65’ Sebastian Karczewski), Przemysław Borkowski

LZS AVISTA Łążyn – KS WEL Bratian 4:2 (3:1)
Bramki:  Marek Wierzbowski (3’, 14’), Szymon Wroński (44’, 50’) – Ait Hmid Khalid (15’), Remigusz Nowakowski (75’)
Skład AVISTA: Jakub Lewalski – Rafał Dudek, Krzysztof Marchelek, Bartosz Groszkowski, Mateusz Kowalski, Rafał Rynkowski, Marek Wierzbowski, Karol Józefowicz (55’ Maksymilian Zakrzewski), Miłosz Krajewski, Damian Golder (80’ Mateusz Golder), Szymon Wroński (75’ Mateusz Wyżlic)

WYNIKI XVII KOLEJKI
MKS START II Nidzica – MLKS OLIMPIA Kisielice 0:3 (walkower – Nidzica wycofała się z rozgrywek)
KS WICHER Gwiździny – GKS ISKRA Smykówko 1:0
LZS Fijewo – GKS MEWA Smykowo 7:3
MKS Działdowo – OKS SOKÓŁ II Ostróda 4:2
LZS ZAMEK Szymbark – UKS ŻAK Jamielnik 3:1
LZS AVISTA Łążyn – KS WEL Bratian 4:2

TABELA ROZGRYWEK „B-klasa”

I MKS Działdowo 49 pkt. bramki 75:12
II OKS SOKÓŁ II Ostróda 40 pkt. bramki 71:26
III GKS ISKRA Smykówko 39 pkt. bramki 58:27
IV MLKS OLIMPIA Kisielice 36 pkt. bramki 64:22
V KS WICHER Gwiździny 34 pkt. bramki 47:30
VI LZS Fijewo 24 pkt. bramki 37:41
VII LZS AVISTA Łążyn 17 pkt. bramki 37:49
VIII KS WEL Bratian 15 pkt. bramki 26:47
IX LZS ZAMEK Szymbark 15 pkt. bramki 22:50
X UKS ŻAK Jamielnik 14 pkt. bramki 28:52
XI GKS MEWA Smykowo 7 pkt. bramki 21:81
XII MKS START II Nidzica*** 7 pkt. bramki 17:66
*** MKS START II Nidzica wycofał się z rozgrywek

„C” KLASA
LZS ORZEŁ Grabowo – LZS HURAGAN Byszwałd 2:2 (0:0)
Bramka:  Kamil Gorczyca (68’), Łukasz Kolwicz (89’) – Sebastian Skubaja (55’), Jakub Sadowski (57’)

LZS OKS Omule – LZS MAKRODACH Rumienica 5:3 (1:2)

Bramki:  Sylwester Dzik (2), Adrian Jabłoński (1), Kamil Kamiński (1), Piotr Kruszewski (1) – Paweł Filip (1), Cezary Chorzelewski (1), Dariusz Rozwadowski (1)

LZS DRWĘCA Zielkowo – LZS JORDAN Kazanice II 0:7 (0:3)

Bramki:  Filip Januszewski (15’), Krystian Opałka (21’, 51’, 56’, 70’), Łukasz Ostrowski (43’), Paweł Jankowski (64’) 

LZS  Lubawa

lista postów