Dzień Chłopaka w P.N. ,,Smerfolandia” w Lubawie (2022-09-30) przejdź do galerii

Buzia Twoja uśmiechnięta,

w dniu radosnym Twego święta

Przyjmij proszę me życzenia,

niech się spełnią Twe marzenia.

Ważna dzisiaj data taka,

bo to przecież Dzień Chłopaka! 

30 września obchodziliśmy w naszym przedszkolu szczególne święto, czyli Dzień Chłopaka. Już od samego rana w całym przedszkolu panowała radosna atmosfera, było wesoło i gwarno, przygotowywano prezenty i imprezy w grupach.

W tym wyjątkowym dniu wszystkie dziewczynki w każdej grupie złożyły swoim kolegom serdeczne życzenia, wręczyły drobne upominki oraz odśpiewały uroczyste „Sto lat”. W tak miłej atmosferze rozpoczęliśmy wspólną zabawę. Grupa ,,Kangurki” ten szczególny dzień spędzała jako superbohaterowie, zaś sześciolatki z grupy ,,Słoniki” świętowali swoje święto jako sportowcy. 

W grupie ,,Dinusie” i ,,Lwiątka” ten wyjątkowy dzień przebiegł pod hasłem ,,Jestem dżentelmenem’’. Przedszkolaki tańczyły i śpiewały przy wesołej muzyce, brały udział w zabawach tematycznych, turniejach, konkursach oraz zabawach z balonami, a wszystko w pięknych i kolorowo przystrojonych salach.

Na twarzach wszystkich dzieci uśmiech gościł przez cały dzień. Dzisiejsze święto było doskonałą okazją do zintegrowania całej grupy przedszkolaków i spędzenia dnia pełnego wrażeń.

Materiał: P.N ,,Smerfolandia” w Lubawie

 

lista postów
przejdź do galerii