Dzień Pluszowego Misia u Przedszkolaków w Prątnicy (2022-11-27) przejdź do galerii

Pluszowy miś to najlepszy przyjaciel każdego malucha, ukochana maskotka na dobre i złe chwile. Można go przytulić, a nawet powiedzieć mu o czymś bardzo ważnym.
O święcie tej postaci nie zapomniały  dzieci z naszego przedszkola. Każdy przedszkolak przyniósł swojego ukochanego pluszaka.

Spotkały się misie małe, średnie i duże, brązowe, szare, czerwone, żółte i różowe, a każdy był kochany, uroczy i wyjątkowy. Tego dnia niezwykłą przygodą była wycieczka do kina w Lubawie na bajkę pt. "Przytul mnie. Poszukiwacze miodu".

Po powrocie powitał nas Pan dyrektor wraz z  prawdziwy pluszowym Misiem, dla którego dzieci zaśpiewały sto lat a panie wniosły piękny duży tort. Dzieci wspólnie z Misiem wzięły udział w zabawach tanecznych i ruchowych.

Dzień ten w naszym przedszkolu był pełen uśmiechu i świetnej zabawy. Dzieci były szczęśliwe, że mogły spędzić tyle czasu ze swoimi ukochanymi misiami oraz pokazać je koleżankom i kolegom. Mamy nadzieję, że to misiowe spotkanie zostanie w pamięci dzieci na długo.

Dziękujemy pani sołtys Danucie Wiśniewskiej wraz z Radą Sołecką Szczepankowo za pomoc w organizacji tego wyjątkowego dnia.

materiał S.P w Prątnicy

lista postów
przejdź do galerii