Bal Andrzejkowy na Wichrowych Wzgórzach w Lubawie (2022-11-28) przejdź do galerii

W dniu 24 listopada 2022 r. od wielu już lat  organizowany  jest Bal Andrzejkowy dla osób niepełnosprawnych z udziałem mieszkańców Domu Pomocy Społecznej w Lubawie, uczestników Środowiskowego Domu Samopomocy dla Osób z Zaburzeniami Psychicznymi i Warsztatu Terapii Zajęciowej w Lubawie. Tym razem po dwu letniej przerwie związanej z pandemią zorganizowany został  na Wichrowych Wzgórzach

Osoby niepełnosprawne wraz ze swoimi opiekunami bawiły się na Balu Andrzejkowym zorganizowanym przez Stowarzyszenia Na Rzecz Ośrodka Aktywności.

Zgromadzonych gości przywitali: Dorota Kowalska, Krystyna Zabłotna i Lidia Pankiewicz, dziękując wszystkim, którzy przyczynili się do organizacji balu oraz za okazane wsparcie.

Po posiłku wszyscy ruszyli do wspólnej zabawy tanecznej. Wróżki przepowiadały przyszłość dla tych, którzy chcieli ją poznać. Były zabawy, konkursy, tańce i słodki poczęstunek.

Bale Andrzejkowe zapisały się na stałe w kalendarzu imprez naszej społeczności. Impreza ta po raz kolejny pokazała wszystkim jak ważna jest integracja dla osób niepełnosprawnych. (mz) 


lista postów
przejdź do galerii