Dzień Życzliwości w Sampławie (2022-11-29) przejdź do galerii

Najlepszym lekarstwem, którego nie sposób przedawkować, jest życzliwość do drugiego człowieka.

21 listopada Szkoła Podstawowa w Sampławie przyłączyła się do obchodów Światowego Dnia Życzliwości i Pozdrowień. W poniedziałkowy poranek cała społeczność zgromadziła się na sali gimnastycznej. Uczniowie klasy 6 przybliżyli ideę tego dnia przedstawiając krótką prezentację słowno-muzyczną.

Z tej okazji we wszystkich grupach przedszkolnych i klasach odbyły się wybory „Królowej i Króla życzliwości”. Podczas wspólnego spotkania zostali oni nagrodzeni pamiątkowymi dyplomami oraz upominkami. Poza tym wszyscy mieli okazję okazać oraz doświadczyć gestów sympatii, ponieważ przedszkolacy i uczniowie przygotowali sobie nawzajem drobne upominki.

Były to np. balonowe pieski, laurki, kartki z miłym słowem, cukiereczki, lizaki, uśmiechnięte buźki, motylki, serduszka, prezenciki, drzewko życzliwości, a także wspólny taniec. Wyrazy sympatii popłynęły do nas również od uczniów Szkoły Branżowej I stopnia Zespołu Szkół w Lubawie, którzy pod opieką pani Heleny Wyżlic upiekli pyszne pierniki.

Dziękujemy bardzo pani dyrektor Zespołu Szkół Annie Empel za współpracę oraz firmie PC Plus, która zakupiła produkty potrzebne do wykonania ciasteczek. Wierząc w to, że dobro powraca życzymy wszystkiego dobrego. 

materiał S.P w Sampławie

lista postów
przejdź do galerii