Amatorska Liga Tenisa Stołowego w Lubawie (2022-11-29)

Ostatnią kolejkę można chyba nazwać POWROTY, POWROTY, POWROTY.
I tak od samego początku, po kontuzji można powiedzieć nie ma już śladu i wrócił na dobre do naszego top 4 Robert Zaborowski, który miał przerwę od czasu rozpoczęcia pandemii.

Po kilkuletniej przerwie powrócił do nas Wiesiek Czacharowski, który był jednym z inicjatorów naszej ligi a jego ostatnie występy notujemy w roku 2010. Mamy nadzieję, że zadomowi się u nas na dobre. Cieszy nas to, że lata mijają a zawodników wracających po krótszej lub dłuższej przerwie jest coraz więcej.

Rozpoczynali "kariery tenisowe" jako uczniowie lubawskich szkół, teraz są już dorosłymi mężczyznami, mężami, ojcami. Dłuższa przerwa nie spowodowała, że zapomnieli o swoim hobby jakim jest tenis stołowy.

Nasza liga taka właśnie jest - otwarta dla wszystkich: dzieci, dorosłych, tych już w podeszłym wieku zwanych dalej "dziadkami" lub "emerytami", kobiet, mężczyzn, tych trenujących kilka dni w tygodniu ale i również tych co przychodzą poodbijać piłeczkę tenisową tylko w czwartek.

Po ich minach widać, że bardzo dobrze się bawią, a to jest chyba w tym wszystkim najważniejsze. Nie możemy zapomnieć również o tych najlepszych, Tomek Golder wygrał już czwarty turniej w tym roku, a Rafał Klimecki już 4 tygodnie jest naszym liderem.

Zapraszamy już 1 grudnia na następną kolejkę ligi.

1. Golder Tomek
2. Zaborowski Robert
3. Guzowski Andrzej
4. Klimecki Rafał
5. Góralski Roman
6. Ruczyński Mateusz
7. Gutkowski Wojtek
8. Sontowski Patryk
9. Dreszler Henryk
10. Golder Patrycja
A.S.

lista postów