V rok działalności Szlachetnej Paczki na terenie Miasta i Gminy Lubawa (2022-11-30)

Tegoroczny Finał to Nasz V rok działalności Szlachetnej Paczki na terenie Miasta i Gminy Lubawa. Do Szlachetnej Paczki włączone są Rodziny, które znalazły się w trudnej sytuacji materialnej z przyczyn od siebie niezależnych. Pomoc otrzymują Ci, którzy mimo słabości starają się zmienić swoją sytuację, ale również Ci, którzy nie poradzą sobie sami - seniorzy w trudnej sytuacji czy osoby z niepełnosprawnością.

Paczka ma być dla nich umocnieniem w ich zmaganiach, przywróceniem nadziei i wiary w bezinteresowną pomoc. Co roku na terenie Lubawy każda rodzina otrzymała należytą pomoc. Również w tym roku nie zostawmy bez pomocy Rodzin w potrzebie. Na swojego Darczyńcę w dalszym ciągu czeka pięć Rodzin z Naszego Rejonu. Otwórz swoje serce na Święta i wybierz Rodzinę.

Informujemy, że Nasz magazyn znajduje się w OSP Lubawa, ul. Strażacka 1 w dniach 9-11 grudnia i jest czynny w piątek w godzinach 18-20, sobotę 11-19 oraz niedzielę 11-13. Możesz przyłączyć się do Naszej akcji przekazując środki czystości, żywność lub odzież. 

materiał: Szlachetna Paczka w Lubawie


lista postów