Karnawał w Grabowie-Wałdykach (2023-01-26) przejdź do galerii

Dzień 19 stycznia 2023 roku w Szkole Podstawowej im. Księdza Biskupa Bernarda Czaplińskiego w Grabowie-Wałdykach bez wątpienia był wyjątkowym dniem dla wszystkich uczniów oraz przedszkolaków. Tego dnia bowiem odbyła się długo wyczekiwana zabawa choinkowa, połączona z balem karnawałowym.

Pierwszą częścią tego szczególnego dnia były występy uczniów z klas 1-3, którzy zaprezentowali całej społeczności szkolnej oraz zgromadzonym rodzicom jasełka oraz taniec w kowbojskim klimacie, następnie młodsze dzieci uczęszczające do przedszkola, również przedstawiły część artystyczną, w której nie zabrakło piosenek, wierszy oraz tańców. Po występach dzieci, nastąpiła druga część zabawy choinkowej - wizyta świętego Mikołaja, który rozdał wszystkim dzieciom prezenty przygotowane przez Radę Rodziców.

Po spotkaniu z Mikołajem dzieci oraz nauczyciele, którzy byli tego dnia przebrani za różne postacie z bajek i nie tylko, zatańczyli wspólnie w kółeczku otrzymując duże brawa oraz słodką niespodziankę. Następnym etapem była zabawa zarówno dla najmłodszych jak i starszych uczniów. Tego dnia była również czynna kawiarenka ze smakołykami.

Dzień ten z pewnością zostanie zapamiętany jako wyjątkowy, gdzie całe popołudnie w murach szkoły było gwarno i wesoło, była to okazja do wspólnego spędzenia czasu pociech wraz ze swoimi rodzicami.  

SP w Grabowie-Wałdykach 

lista postów
przejdź do galerii