Młodzieżowe Mistrzostwa Polski w Futsalu U15 - Ustka 2023 z udziałem zawodników Constractu Lubawa NA ŻYWO. Sesja zdjęciowa grupy Żak (2023-01-27)

Chłopcy z grupy Żak intensywnie trenują. Dzięki sponsorom mogliśmy zakupić stroje sportowe, w których prezentują się podczas sparingów, rozgrywek ligowych oraz na turniejach. Trenerami tej grupy wiekowej w Constracie Lubawa są Bartłomiej Górski i Szymon Jaworski. Dziękujemy  licznym sponsorom, dzięki którym możemy realizować swoje marzenia oraz mamy szansę rozwijać swoje umiejętności i pasję.

W dniach 27-29 stycznia 2023 roku w Ustce odbywają się Młodzieżowe Mistrzostwa Polski w Futsalu kategorii U-15 chłopców. W hali Zespołu Szkół Ogólnokształcących i Technicznych przy ulicy Bursztynowej 12 pierwszy mecz już o godzinie 13:00 w piątek. Gospodarzem turnieju będzie drużyna Jantara Ustka, a tytułu mistrza Polski bronić będzie Rekord Bielsko-Biała SSA.
W pierwszym spotkaniu Grupy I GKS SMS Futsal Tychy pokonał 5:4 Polonię Leszno. W drugim spotkaniu naszej grupy Constract Lubawa pokonał Legię Warszawa 2:1. 

źródło FB 
lista postów