Międzynarodowy Dzień Klocków Lego w Przedszkolu Niepublicznym Smerfolandia w Lubawie (2023-01-28) przejdź do galerii

28 stycznia 2023 roku obchodzony jest Międzynarodowy Dzień Klocków Lego. W Przedszkolu Niepublicznym "Smerfolandia" w Lubawie klocki Lego to przede wszystkim znakomita zabawa.

Dzieci chętnie wznoszą budowle i tworzą postacie. Nie należy zapominać o tym, że właśnie zabawy konstrukcyjne są jednymi z najbardziej lubianych przez najmłodszych.

Znakomicie rozwijają wyobraźnię dzieci. Dbając o holistyczny rozwój najmłodszych dyrekcja przedszkola dba o to, aby przedszkolacy mogli korzystać z najnowszych kolekcji najbardziej lubianych - klocków Lego. 

Materiał: P.N. Smerfolandia w Lubawie


28 stycznia 2023 roku obchodzony jest Międzynarodowy Dzień Klocków Lego. W Przedszkolu Niepublicznym "Smerfolandia" w Lubawie klocki Lego to przede wszystkim znakomita zabawa. Dzieci chętnie wznoszą budowle i tworzą postacie. Nie należy zapominać o tym, że właśnie zabawy konstrukcyjne są jednymi z najbardziej lubianych przez najmłodszych. Znakomicie rozwijają wyobrażnię dzieci. Dbając o holistyczny rozwój najmłodszych dyrekcja przedszkola dba o to, aby przedszkolacy mogli korzystać z najnowszych kolekcji najbardziej lubianych -klocków Lego. Materiał: P.N. Smerfolandia w Lubawie
 

lista postów
przejdź do galerii