Kolejny rekord Klaudii Kucińskiej zawodniczki LKS Lubawa (2023-01-31) przejdź do galerii

W Ośrodku Przygotowań Olimpijskich w Spale przebywa grupa miotaczy klubu LKS Lubawa, gdzie przez najbliższy tydzień trenują pod opieką trenera Leszka Kołodziejskiego. Zgrupowanie rozpoczęli startem w Ogólnopolskim Mityngu Klasy I, który odbył się w sobotę 28 stycznia.

Do rywalizacji przystąpiły nasze trzy kulomiotki w kategorii U18. Znakomicie tego dnia była dysponowana Klaudia Kucińska, która dwukrotnie poprawia rekord życiowy i jednocześnie swój halowy rekord województwa!!! Nasza zawodniczka uzyskuje 14,63m i 14,67m i zajmuje wysokie 2 miejsce w Mityngu Ogólnopolskim ustępując liderce list krajowych zaledwie o 2cm.

Bardzo dobry start zaliczyła również Nikola Krotowska, która poprawia rekord życiowy o 91cm i z wynikiem 11,40 zajmuje 8 miejsce w mityngu. 4 miejsce w rywalizacji z wynikiem 12,58m zajmuje Patrycja Ligman.

Kolejne dni to wytężona praca na zgrupowaniu i przygotowanie do Halowych Mistrzostw Polski w Rzeszowie, które już za dwa tygodnie. Oszczepniczki natomiast szlifują formę do sezonu letniego. Pozdrawiamy serdecznie z COS OPO w Spale.

FB LKS Lubawa

lista postów
przejdź do galerii