Polonia Lidzbarlk Warm - Motor Lubawa (0:0) 2:0 (2024-06-07)

Zakończyło się spotkanie IV ligi 29. kolejki, w którym spotkały się lider tabeli i już III ligowa drużyna Polonii Lidzbark Warmiński i 15. drużyny tabeli Motoru Lubawa. Gospodarze na swoim boisku w lidze są niepokonani od kilku lat, więc przed Motorem była trudna sytuacja, aby przerwać passę drużyny gospodarzy.

Pierwsza połowa spotkania zakończyła się wynikiem bezbramkowym. W drugiej połowie gospodarze już w 48' zdobyli pierwszą bramkę po golu Piotra Karłowicza i objęli prowadzenie 1:0. W 53' kapitan drużyny gospodarzy - Wojciech Dziemidowicz zdobywa drugą bramkę na 2:0. Mimo walki i ambicji, lider był zbyt silną drużyną, aby sprawić niespodziankę.

Przed drużyną Motoru pozostało już tylko jedno spotkanie na zakończenie rundy wiosennej, zmierzy się z Olimpią Olsztynek na Stadionie Łazienkowskim w Lubawie.

Gospodarze zagrali w składzie: Lechowid, Szałkowski, Morawski, Maciążek, Dziemidowicz, Kmiołek, Kwiatkowski, Shinonaga, Bogdański, Karłowicz, Gurov,

Goście: Kowalski, Kowalski L, Gerka, P.Sobótka, Ewertowski, Wasiak, B.Sobótka, Zasuwa, Szczepański, Siergiej, Kruszewski. (mz) 

foto  mz


lista postów