Piknik Rodzinny w Targowisku (2024-07-07) przejdź do galerii

W minioną sobotę mieszkańcy Targowiska mieli okazję uczestniczyć w niezwykłym wydarzeniu, jakim był Piknik Rodzinny zorganizowany przez Sołtysa, Radę Sołecką oraz Straż Pożarną. Wydarzenie noszące tytuł "Trzy Godzinki dla Rodzinki" przyciągnęło mieszkańców i nie tylko oferując pełen dzień rodzinnej zabawy i rozrywki.

Podczas pikniku nie zabrakło atrakcji dla najmłodszych. Dmuchane zamki i animacje sprawiły, że dzieci bawiły się jak nigdy dotąd, pełne uśmiechu i radości. Wielkie podziękowania dla Z.F.Landia Agnieszka Banacka oraz 25 Lubawska Drużyna Starszoharcerska im. phm. Bronisława Grzymowicza za wspaniałe zaangażowanie w trakcie prowadzenia animacji dla najmłodszych.

Ale to nie koniec atrakcji! Straż Pożarna zapewniła przejażdżki wozem strażackim, zachwycając zarówno maluchy, jak i dorosłych. Na szczególnie gorący dzień, wszyscy mogli odpocząć pod kurtyną wodną, dając sobie chwilę ochłody.

Nie zabrakło również emocjonujących zawodów rodzinnych na hydronetkach, gdzie uczestnicy mieli szansę sprawdzić swoje umiejętności celowania wodą. To niezwykła okazja, by w rywalizacji, ale także w duchu współpracy, spędzić czas z bliskimi.

Piknik Rodzinny "Trzy Godzinki dla Rodzinki" okazał się doskonałą okazją do spędzenia czasu w gronie bliskich, dostarczając niezapomnianych wrażeń i wspaniałych wspomnień.
Wielkie podziękowania dla darczyńców, którzy wsparli nas w tym szczególnym dniu!

źródło Sołectwo Targowisko

lista postów
przejdź do galerii