Szynaka Motor Lubawa - Pisa Barczewo 1:1 (2014-08-10) przejdź do galerii

W meczu inauguracyjnym IV ligi na stadionie Łazienkowskim w Lubawie 10 sierpnia o godz. 16.00 Szynaka Motor Lubawa zremisował z Pisą Barczewo 1:1.

Obie bramki padły w drugiej połowie spotkania. Pierwsza dla gości po błędzie bramkarza Motoru Jacka Malanowskiego już w 48 minucie po pięknym strzale Sebastiana Spychały. Wyrównanie padło dopiero w 80 minucie po bramce Marka Śnieżawskiego.

W 65 minucie kontuzji nabawił się strzelec bramki Sebastian Spychała i został  zniesiony z boiska na noszach oraz wywieziony karetką pogotowia do szpitala. (mz)

Skład Motoru:

Jacek Malanowski, Marek Śnieżawski, Grzegorz Brodziński, Łukasz Laskowski, Przemysław Roszkowski, Łukasz Lewalski, Piotr Remiszewski, Grzegorz Żak, Przemysław Józefowicz, Filip Kocięda, Łukasz Wietecha.

Rezerwowi: Tomasz Więcek, Adrian Linkner, Kamil Sass, Radosław Szulc, Adrian Mederski i Adrian Zasuwa.