4Lubawska Dycha - Bieg główny (2014-08-18) przejdź do galerii

Po raz czwarty na ulicach naszego miasta został rozegrany bieg uliczny pod nazwą "Lubawska Dycha". Inicjatorami pierwszego biegu o tej nazwie byli mieszkańcy Lubawy - Mirosława i Sławomir Łątkowscy, którzy od kilku lat biorą udział w ogólnopolskich imprezach biegowych. Zawody odbywają się pod patronatem Burmistrza Macieja Radtke.

Na starcie 17 sierpnia br. podczas biegu głównego stanęło ponad 205 zawodników. Start i meta zostały usytuowane na Stadionie Łazienkowskim, a trasa biegu była podobna jak w ubiegłym roku. Z Lubawy wystartowało ponad 20 zawodników. Najlepszym okazał się Arkadiusz Długokęcki.