Szynaka Motor Lubawa - Błękitni Orneta 1:1 (2014-09-13) przejdź do galerii

13 września na stadionie Łazienkowskim zagrały 6 i 8 drużyna IV ligi. Po ostatnim zwycięstwie na wyjeździe 4:0 w Pasłęku, lubawska drużyna była faworytem dzisiejszego spotkania. Mecz od początku był wyrównany, a pierwszą bramkę dla gości zdobył w 18 minucie Bartosz Dobroński, były zawodnik Motoru i takim wynikiem zakończyła się pierwsza połowa spotkania.

W drugiej połowie gra była wyrównana i  ciekawa. W 65 minucie wyrównującego gola zdobył Łukasz Świgoń. Mecz zakończył się wynikiem 1:1 . Sędzią głównym spotkania był Karol Rudziński, asystentami Grzegorz Efczyński i Mariusz Andryszczyk. (mz)