1/32 Pucharu Polski - awans Motoru, porażka Avisty (2014-09-17) przejdź do galerii

W środę 17 września po godz. 15.30 rozegrano 1/32 Pucharu Polski WM PZPN. Dwie drużyny reprezentujące nas w tych rozgrywkach grały ze zmiennym szczęściem.

IV ligowy Szynaka Motor Lubawa po dogrywce na wyjeździe pokonał 5:4 trzecią drużynę ligi okręgowej Wel Lidzbark Welski i awansował do dalszej fazy rozgrywek.

Avista Łążyn w Parku w Fijewie podejmowała IV ligowy LZS GKS Wikielec. B klasowa drużyna w pierwszej połowie pokazała się z dobrej strony, grając dobry futbol remisując do przerwy 0:0.

W drugiej połowie goście podkręcili tempo i objęli prowadzenie. W końcowych minutach spotkania piłkarze z Wikielca zdobyli jeszcze dwie bramki. Mecz zakończył się zwycięstwem LZS GKS Wikielec 3:0 i awans do dalszej fazy rozgrywek w której spotka się z Motorem Lubawa 1 października br. (mz)