LZS LIDER Złotowo – LZS JORDAN Kazanice 1-1 (1-0) (2014-09-30) przejdź do galerii

Informacja!

1 października o godz 15.00 na stadionie Łazienkowskim w Lubawie rozegrany zostanie mecz 1/16 Pucharu Polski w którym zmierzą się drużyny GKS Wikielec i Szynaka Motor Lubawa. Początek spotkania o godz. 15.00 a nie jak podawano wcześniej o godz.16.00 .Zapraszamy kibiców na to spotkanie!!

---------------
Podopieczni Mirosława Tomaszewskiego przystępowali do spotkania podbudowani wysokim zwycięstwem z Kunkami, z kolei gracze Marcina Licznerskiego odbywali przymusową pauzę.

Pierwsze minuty spotkania to wzajemne badanie sił. Gra toczyły się głównie w środku boiska. Bramkarze obydwu zespołów sporadycznie zmuszeni byli do kontaktu z piłką. Dopiero 24 minuta gry i jak się później okazało poważna kontuzja obrońcy Patryka Żurańskiego zmieniła nieco oblicze spotkania.

W grę biało-niebieskich wkradł się chaos, który za wszelką cenę próbowali wykorzystać zawodnicy gospodarzy. Starania przyniosły oczekiwany efekt przed gwizdkiem kończącym I połowę. W zamieszaniu w polu karnym najwięcej chłodnej głowy zachował Robert Kaczyński, który strzałem po ziemi pokonał Patryka Modrzewskiego. LIDER – JORDAN 1:0

Regulaminowa przerwa i krótka rozmowa trenera Mirosława Tomaszewskiego z zawodnikami wniosła w drużynę nowego ducha do walki. Akcje zaczęły wyglądać coraz lepiej. Niestety 70 minuta spotkania i kolejna kontuzja piłkarza JORDANU. Tym razem boisko zmuszony był opuścić Mateusz Figger (zmiennik Patryka Żurańskiego).

W jego miejsce do gry desygnowany została Krystian Opałka. Wymuszona zmiana okazał się kluczowa dla losów spotkania, ponieważ już 4 minuty po wejściu na plac gry zawodnik ten wywalczył rzut wolny na 16 metrze. Do piłki podszedł niezawodny w takich sytuacjach Bartosz Modrzewski i mocnym strzałem zdobył upragnioną bramkę. Ostatni kwadrans nie przyniósł już zmiany rezultatu i pierwsze w tym sezonie derby Gminy Lubawa zakończyły się remisem 1:1.

Bramki: 1:0 (45 Kaczyński Robert), 1:1 (74 Modrzewski Bartosz)

Skład JORDANU: Modrzewski Patryk, Grzybowski Tomasz, Graduszewski Łukasz, Żurański Patryk [24 Figger Mateusz (70 Opałka Krystian), Gajewski Dawid, Gerka Przemysław, Kamiński Marek, Cyrankowski Dawid, Rafiński Dawid, Górski Mateusz (65 Okoniewicz Kamil), Modrzewski Bartosz