Zwycięstwo Michała Surdykowskiego i niska frekwencja w amatorskiej lidze tenisa stołowego (2014-11-09) przejdź do galerii

Szósta kolejka rozegranej 06.11.2014 trzynastej edycji lubawskiej ligi tenisa stołowego zgromadziła na starcie 36 uczestników. Jest to najmniejsza ilość od trzech lat.
Zawody choć wygrał M.Surdykowski, to bohaterem był Andrzej Guzowski, który w drodze do finału uporał się ze wszystkimi rywalami, pokonując m.in: W.Łątkowskiego. W finale prowadził z M.Surdykowskim 2:0 i miał piłki meczowe w trzecim secie, jednak Michał Surdykowski obronił piłki meczowe i wygrał kolejne trzy sety.
Drugie miejsce wywalczył T.Golder, pokonując A.Guzowskiego,a wcześniej W.Łątkowskiego zyskując nad nim 2 punkty przewagi i obejmując prowadzenie w klasyfikacji generalnej.
Dobre zawody rozegrał Adrian Kościński- debiut w pierwszej dziesiątce- 8 miejsce.
Z lubawskiej młodzieży w pierwszej dziesiątce znaleźli się Jacek Ossowski- 6 miejsce i Kornel Penkala- 9 miejsce. Dalsze miejsca zajęli poza pierwszą dziesiątką: H.Dreszler i M.Jaroszewski.