Unikat Osiek - KS Constract - 5:1 (2015-03-17)

KS Constract przegrał w meczu 15 kolejki rozgrywek pierwszej ligi. W spotkaniu wyjazdowym lubawski zespół uległ beniaminkowi I ligi UNIKATOWI OSIEK 1:5.

Spotkanie rozgrywane w niedzielne popołudnie w hali w GRĘBOCINIE było z pewnością najgorszym występem tego sezonu. Podopieczni duetu Grubalski Jarzembowski przez cało spotkanie byli bardzo statyczni. Prowadzone akcje nie miały odpowiedniego tempa, a sytuacje strzeleckie można było policzyć na palcach jednej ręki. Pierwsza bramka autorstwa Jarosława Szulca jakby rozluźniła naszych futsalistów.

Głównym problemem w tym spotkaniu była z pewnością gra obronna. Defensywa w niczym nie przypominała tej, z przed tygodnia. Proste akcje zawodników z OSIEKA zaskakiwały naszą obronę.

Wynik 3:1 do przerwy było jak najbardziej zasłużone, można było jeszcze mieć nadzieje, że szczera rozmowa w szatni sprawi, że „Konstruktzorzy” podejmą jeszcze walkę w tym spotkaniu.

Druga połowa choć rozpoczęła się od zdecydowanych ataków, które w większości kończyły się rzutami rożnymi. Unikat kontrolował spotkanie i czekał na błąd Lubawian. Czekał i się doczekał. Kolejna bramka ostatecznie podcięła skrzydła gościom i stało się jasne, że to będzie bardzo smutne niedzielne popołudnie dla Lubawian.

UNIKAT OSIEK odniósł 3 kolejne zwycięstwo i z meczu na mecz staje się rewelacją rundy rewanżowej.

KS CONSTRACT rozegra jeszcze dwa spotkania tego sezonu, na wyjeździe zmierzy się z MOKS SŁONECZNYSTOK BIAŁYSTOK , natomiast w spotkaniu kończącym ligowe zmagania w tym sezonie podejmie MALWEE ŁÓDŹ.  (dk)