Bieg Sasinów na Dylewskiej Górze (2015-05-21) przejdź do galerii

W minioną niedzielę 17.05.2015 - Dorotka Kawka, Mateusz Krawiecki oraz Patryk Aranowski wystartowali "po sąsiedzku" w Biegu Sasinów na Dylewskiej Górze.

Passa naszych zawodników była bardzo dobra. W biegu na 4,5 km Dorotka (19:55) zajęła pierwsze miejsce w Kategorii Open Kobiet, Patryk (17:08) 3 miejsce w kategorii Open mężczyzn. Natomiast Mateusz z czasem 1:28:39 zdobył 2 miejsce w "crossowym" półmaratonie.

Podsumowując członkowie naszej drużyny zajęli - pierwsze trzy miejsca na podium. Wszystkim gorąco gratulujemy. Trasa biegu była bardzo trudna, liczne podbiegi i zbiegi po lesie - to był prawdziwy bieg crossowy - ale im cięższa trasa tym większe szczęście na mecie. Gratulujemy również pozostałym kolegom z Lubawy!!!

W biegu na 4,5 km wziął udział również Licznerski Mirosław (20:50). Półmaraton pokonali także Łukasz Świątkowski (1:40:39) i Piotr Niedźwiedzki (1:40:39). Życzymy kolejnych udanych startów!!!!