Warmiak Łukta - Szynaka Motor Lubawa (2:1) 3:1 (2015-05-30)

Na stadionie w Łukcie piłkarze Szynaka Motoru Lubawa rozegrali 27 kolejkę IV ligi warmińsko-mazurskiej. Gospodarze to trzecia drużyna tabeli z dorobkiem 51 pkt. Motor plasuje się na 8 miejscu tabeli IV ligi.

Jesienią ubiegłego roku po bramce Tomasza Osenkowskiego dzisiejszy rywal pokonał Motor na stadionie Łazienkowskim 1:0.

W dzisiejszym meczu już w pierwszej połowie gospodarze zdobyli dwie bramki i prowadzili 2:0. Pod koniec pierwszej połowy z rzutu wolnego Michał Maj zdobył bramkę dla Motoru. Pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 2:1.
Druga połowa to lepsza gra w wykonaniu piłkarzy Motoru. W końcowych minutach  spotkania, zamiast  gola dla piłkarzy z Lubawy, tracimy kolejną bramkę. Bramkarz Motoru za faul na zawodniku gości otrzymał czerwoną kartkę. Gospodarze z rzutu karnego zdobyli trzecią bramkę wygrywając całe spotkanie 3:1. W dzisiejszym spotkaniu zabrakło niestety Jacka Malanowskiego w bramce lubawskiej drużyny. (elubawa)