Dwa złote medale podczas Mistrzostw Polski LZS (2015-06-14)

12–14.06.2015 r. w Słubicach rozegrano Mistrzostwa Krajowego Zrzeszenia LZS w lekkiej atletyce w kategorii juniorów młodszych, juniorów i kategoria młodzieżowej.

Złoty medal w I tytuł Mistrzyni Polski LZS juniorek młodszych w rzucie oszczepem 43,75 cm zdobyła zawodniczka z Kazanic, reprezentująca LKS Lubawa- Weronika Mieczkowska. Maciej Nowakowski   reprezentujący LKS Lubawa został wicemistrzem Polski LZS juniorów młodszych w biegu  na 800 metrów z wynikiem 1:55,7. Joanna Grzybowska zajęła 6 miejsce w finale na 100 m w kategorii juniorek z czasem 12,68 pod wiatr - 1,5.

W dniach 12 do 14 czerwca w Piotr­ko­wie Try­bu­nal­skim od­by­ły się Mi­strzo­stwa Kra­jo­we­go Zrze­sze­nia LZS w za­pa­sach w sty­lu kla­sycz­nym młodzików.

Milo nam poinformować, że młodszy z braci Rożentalskich Przemysław w wadze 42 kg zdobył I miejsce w kraju i tytuł Mistrza Polski w kategorii młodzików. Radosław Gajewski wywalczył srebrny medal w wadze 53 kg. O krok od brązowego medalu był Jakub Giżynski. W walce o brązowy medal przegrał nieznacznie i ostatecznie zajął  V miejsce.