XXV kolejka B klasy (2015-06-17) przejdź do galerii ITR Jeziorak Ilawa  - Jordan Kazanice  3:3

W pierwszej połowie spotkania zespół z Iławy trzykrotnie pokonał golkipera JORDANU Kazanice Dawida Goliszewskiego. Dwie bramki zdobył Daniel Madej, jedną dorzucił Grzegorz Ostanek. Zawodnicy JORDANU odpowiedzieli jednym trafieniem z rzutu karnego.
Pewnym egzekutorem jedenastki był Krystian Opałka – najlepszy strzelec zespołu.
Po zmianie stron w dalszym ciągu przewagę mieli gospodarze, ale brakowało skuteczności. Liczne niewykorzystane sytuacje zemściły się w 65 minucie po strzale zza pola karnego Dawid Cyrankowskiego oraz w 87 minucie po składnej akcji i strzale Bartosza Modrzewskiego.
Zawodnicy JORDANU Kazanice pokazali w tym spotkaniu charakter i zaangażowanie przez całe 90 minut, dzięki czemu wywieźli z Iławy jeden punkt.