Szynaka Motor Lubawa - GKS Wikielec 2:2 (1:1) (2015-06-20) przejdź do galerii

Zakończyło się ostatnie spotkanie IV ligi warmińsko-mazurskiej w którym zmierzyły się dwie drużyny z naszego powiatu. Gospodarz Szynaka Motor Lubawa podejmował GKS Wikielec. Drużyna z Wikielca awansowała wcześniej do III ligi.

Motor ma zapewniony byt w środku tabeli. Przed meczem minutą ciszy uczczono zmarłego kibica lubawskiej drużyny Ryszarda Rudowskiego. Po 90 minutach gry mecz zakończył się wynikiem 2:2.

Pierwsza bramka dla gości wpadała już w 5 minucie spotkania po strzale Jerzego Janiszewskiego. Wyrównał w 32 minucie Marek Śnieżawski.

W drugiej połowie bramkę dla  Lubawy zdobył  Adrian Zasuwa jego pierwsza bramka w IV lidze, a wyrównał pięknym strzałem Borys Piotrowski. Ten sam zawodnik na kilka minut  przed końcem spotkania otrzymał czerwona kartkę i  goście grali w 10-tkę. Sędzią głównym spotkania był Maciej Staniszewski

Gratulujemy zawodnikom z Wikielca awansu do III ligi, a naszym zawodnikom dziękujemy za dobra postawę podczas całego trudnego dla klubu i zawodników sezonu. (mz)