Cztery medale zawodników Sokoła Lubawa na O.O.M. w Radomiu (2015-06-28)

W Radomiu w dniach 26-28 czerwca br, odbyła się XXI Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży w zapasach w stylu klasycznym kadetów.
W zawodach uczestniczyli zawodnicy Sokoła Lubawa - podopieczni trenerów Mężykowskiego i Ewertowskiego.

W kategorii 42 kg  zawodnicy z Lubawy zdobyli trzy medale. II miejsce i medal srebrny zdobył Filip Januszewski, trzecie miejsce medal brązowy - Patryk Rożentalski i Wojciech Świątkowski.

Dominację w naszym kraju potwierdził Michał Zawadzki, tym razem w wadze 50 kg - zdobywając złoty medal. Kacper Łuczak w wadze 76 kg zajął X miejsce.

W zwodach brało udział 160 zawodników z 51 klubów całego kraju. Cieszy VI miejsce wywalczone w klasyfikacji drużynowej lubawski klub - Sokół Lubawa. Podczas O.O.M. w Radomiu stoczono 270 walk.