Zatoka Braniewo - MLKS Motor Lubawa (1:2) 2:3 (2015-08-26)

Po czterech kolejkach IV ligi MLKS Motor Lubawa zajmuje 4 miejsce w tabeli. W dniu dzisiejszym tj. 26 sierpnia piłkarze z Lubawy wyjechali do Braniewa. Zatoka Braniewo aktualnie plasuje się w środku tabeli IV ligi.

Na początku spotkania już w 1 minucie po strzale Łukasza Margalskiego, Motor zdobył pierwszą bramkę i objął prowadzenie. Drugą bramkę dla Motoru zdobył Roman Śnieżawski w 16  minucie.  Bramka dla gospodarzy padła w 34 minucie  po strzale Cezarego Cieplińskiego. Do przerwy    piłkarze z Lubawy prowadzili 2:1.

W drugiej połowie goście  w 53 minucie  gospodarze wyrównali  na 2:2 bramka Łukasza  Wolaka . W końcówce  spotkania w 89 minucie Łukasz Świgoń zdobył trzecią   bramkę dla Motoru . Mecz zakończył się wynikiem 2:3 dla Motoru Lubawa.

W  tabeli  lubawska drużyna  awansowała na  3 miejsce. Kolejnym przeciwnikiem  naszej  drużyny będzie  Stomil II Olsztyn. (elubawa)