KS Constract Lubawa - TAF Unikat Toruń (0:2) 2:2 (2015-11-21) przejdź do galerii

Zakończyło się spotkanie I ligi futsalu grupy północnej, w którym zmierzyli się gospodarz KS Constract Lubawa oraz TAF Unikat Toruń. Drużyny te sąsiadują w tabeli I ligi futsalu grupy północnej.

W drużynie gospodarzy zadebiutował Denys Diemishev, który w drugiej połowie zdobył bramkę dla Constractu.

W pierwszej połowie spotkania mimo dobrej gry znakomicie spisywał się bramkarz gości z Torunia pozostawiając zerowe konto. Goście w pierwszej połowie groźnie kontratakowali i zdobyli dwie bramki za sprawą Bartosza Elwatowskiego i Mateusza Kończalskiego. Wydawało się, że piłkarzom z Lubawy będzie trudno się podnieść po przerwie.

W drugiej połowie już na początku spotkania bramkę kontaktową zdobył debiutujący w lubawskiej drużynie Denis Diemishev, a minutę później wyrównującego gola zdobył Dawid Mederski. Mimo dobrej gry piłkarzom Constractu w drugiej połowie zabrakło   skuteczności. Mecz zakończył się wynikiem 2:2.

Najlepszym zawodnikiem tego spotkania w ocenie trenerów i sędziów został Denys Diemishev. (mz)