Życiowy sukces Leszka Woźniewskiego (2016-01-09) przejdź do galerii

Po kilkutygodniowej przerwie świąteczno-noworocznej do rywalizacji przy tenisowych stołach przystąpili tenisiści amatorzy.
W zawodach, które odbyły się 07.01.2016 roku uczestniczyło 51 graczy.

Po raz pierwszy w lubawskim turnieju zadebiutowali zawodnicy z Morąga.
Finał zawodów był popisem Michała Surdykowskiego, który pokonał Adriana Linowskiego 3:2, chociaż przegrywał 3:7 w piątym secie.

Z dobrej strony pokazał się Robert Zaborowski z Morąga, który ostatecznie zajął 2 miejsce.
Bardzo dobrą formę zaprezentował Leszek Woźniewski, po trzech zwycięstwach awansował on do półfinału, w kolejnym pojedynku przegrał ze wspomnianym wcześniej Robertem Zaborowskim po wyrównanym meczu 2:3. Następnie wygrał pojedynek o 5 miejsce, pokonując R.Góralskiego, wykazując się lepszą odpornością psychiczną o czym świadczy wygrana w piątym secie 20:18.

Lider klasyfikacji generalnej przegrał pojedynki we wcześniejszej fazie turnieju i ostatecznie zakończył zawody pojedynkiem o 9 miejsce, w którym pokonał wicelidera klasyfikacji generalnej A.Guzowskiego 3:2.