Kolejny sukces młodych zapasników Sokoła Lubawa (2016-04-25) przejdź do galerii

Młodzi zapaśnicy Sokoła startowali w Ogólnopolskim Turnieju Klasyfikacyjnym w Chełmie. Swój życiowy sukces odniósł Igor Ewertowski zdobywając w kat. wag. do 35 kg srebrny medal. Z dobrej strony pokazali się także: Giziński Jakub 38 kg, Kłosowski Jakub 47 i Łużyński Filip 42 kg, cała trójka sklasyfikowana została na V miejscach.

Pozostała dwójka zajęła: 13 m Łupaczewski Jakub i 16 m Januszewski Hubert. Wszyscy zawodnicy walczyli ambitnie a dopingowanie ich walk z narożnika było wielką przyjemnością. Nasi zawodnicy mieli okazję poznać i rozmawiać z Katarzyną Krawczyk, która wywalczyła awans do Igrzysk Olimpijskich w Rio de Janeiro w Brazylii

.Gratulujemy dobrych walk i życzymy dalszych sukcesów. A wszystkich zapraszamy do kibicowania naszym zawodnikom podczas Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży już w najbliższą sobotę i niedzielę od 9.oo w hali Widowiskowej OSiR przy ul. Św. Barbary 45.